Investoru Klubs Premium

Investoru Klubs Premium ir investoru kopiena, kuras biedri aktīvi rūpējas par savām investīcijām, piedaloties un apmeklējot Investoru Kluba pasākumus – vebinārus, uzņēmumu vizītes un citus klātienes pasākumus.

Dalība Investoru Kluba Premium programmā ir ne vien labs ieguldījums, lai saņemtu jaunas zināšanas, bet arī iespēja veidot jaunus kontaktus un apmainīties ar investīciju idejām ar citiem investoriem.

Premium biedra dalība Iekļauj:

Premium+ biedra dalība Iekļauj:

Ja jau esi Investoru Kluba biedrs

Kļūstot par Premium vai Premium+ biedru, Tavs iepriekšējais abonements tiks pārtraukts.
Ja pašreiz ir spēkā gada abonements, tad tā neizmantoto daļu var izmantot Premium vai Premium+ dalības daļējai apmaksai. Lai izmantotu šo iespēju, lūdzu, aizpildi formu zemāk vai raksti uz [email protected] ziņu ar e-pastu, kurš ir reģistrēts Investoru Klubā un raksti, ka vēlies kļūt par Premium biedru.

Investoru Festivāls 2024

08.06.2024 Lielupe Hotel

Investoru Festivāls ir vieta, kur lieliskā atmosfērā satikties ar citiem līdzīgi domājošiem investoriem, lai smeltos iedvesmu jaunām investīcijām un labākai pašreizējo finanšu pārvaldīšanai. Nemitīgo pārmaiņu kontekstā šajā gadā fokusēsimies uz izaugsmi – gan kā investoram adaptēties mainīgajam tirgum, gan kā palielināt pašam savu portfeli.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?